20. Siłownia zewnętrzna przy ul. Karczewskiej 14/16

Kosztorys projektu Suma:

80350 PLN

Lokalizacja

ul. Karczewska 14/16


Zasady ogólnodostępności

Siłownia ogólnodostępna w obrębie terenu Szkoły Podstawowej Nr 1 w godzinach odbywania się lekcji, ze sprzętu skorzystają uczniowie szkoły. Po południu i w godzinach wieczornych dostępna dla wszystkich mieszkańców oraz cały dzień w soboty i niedziele. Atutem lokalizacji jest już przygotowana nawierzchnia z kostki brukowej, ławki i kosze na śmieci oraz znajdujące się w pobliżu boiska oraz plac zabaw. Ułatwi to korzystanie z obiektów całym rodzinom. Zasady i warunki korzystania z siłowni objęte będą regulaminem.


Szczegółowy opis projektu

Montaż urządzeń dwunastanawiskowych do ćwiczeń: dziesięć stanowisk kształtujących różne partie mięśniowe, demontaż istniejącej kostki pod urządzenia sportowe, dokumentacja projektowa, tablica informacyjna z regulaminem.


Uzasadnienie realizacji projektu

Projekt ten jest wynikiem zapotrzebowania na miejsce do aktywnego wypoczynku zarówno młodzieży, osób dorosłych jak i seniorów. Bliskość boisk oraz placu zabaw pozwoli na integrację całych rodzin na sportowym gruncie.

Także dla uczniów szkoły, szczególnie dla klas 4-8 znacznie poszerza ofertę szkoły i pomoże urozmaicić lekcje wychowania fizycznego. W najbliższej okolicy nie ma podobnego obiektu, wiec zakładam, że będzie się on cieszył dużym powodzeniem.


Lokalizacja na mapie

Elementy projektu

Nazwa Koszt
poszczególne stanowiska ćwiczebne (zakup, transport, montaż) 74700
koszty projektu 2000
tablica informacyjna 650
przygotowanie nawierzchni 3000